Navigasyonlu İmplant

3 boyutlu navigasyon teknolojisiyle implant uygulaması. İyi bir diş protezi sadece estetiği değil hayat kalitesini de arttırır. Geleneksel protezler sıklıkla hastalığa sebebiyet verir , acı veren basınç noktaları oluşturur ve tad alma duyusunu azaltabilir.
 
Bu yüzden 30 yıldır diş implantları tek bir dişi ve bir çok kayıp dişin yerine veya protezleri yerlerine sabitlemek için kullanılıyor.

implant 

Gelişmelere rağmen bunu yapmak için gereken ameliyat çok sayıda risk içerir.Örnek olarak, İmplantlar çogunlukla estetik olarak olması gereken yerde değil yeterli kemik olan yere konur. Modern teknoloji desteği alt çene bölgesinde 3 boyutlu görüntüleme teknolojsine rağmen implant uygulaması için sınırlıdır.Bu kesin olmayan ve uygun yerde olmayan detaysız delmeye sebep olur ve bu durum yavaş ve yetersiz iyileşmeye sebep olur.Ayrıca tam uygun yerleşmeyen diş protezi olmasını sağlar.
 
Beyin ve ortopedi ameliyatlarında konumlama sitemleri gelişmiş olsada impant uygulamalarındaki pek yaygın değildir.Kesinlik , kullanışlılık , ve güvenlik konusundaki bütün gereksinimleri sağlar.
 
Navigasyon sistemi diş hekiminin protetik ve anatomik planlamasını uygulamaya kesin güvenilirlikle aktarmasını sağlar.Öngörüler ve problemler kaydedilir ve analiz edilir böylece ameliyat sırasında ortaya çikmalari engellenir.Uygun tedavi, yüksek kalite standartına , minimal cerrahi yaklaşimla , uygun ve güvenilir şekilde ulaşilmasını sağlar.
 
Öncelikle , implant yuvasının uygun şekilde hazırlanması ve ameliyat komplikasyonlarının azaltılması implantın kemiğe kaynamasını hızlandırır.
 
Bu sebeplerden ötürü , Navigasyonlu implant teknolojisi hastalar arasında yüksek kabul görür ve bunun yanında çok değerli kalite ve belgeleme desteği sağlar.

 

Diğer Uygulamalarımız